Ubytovna u Skokana

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Moravská 785, Chropyně 76811

Ubytovna u Skokana sousedí s Městským koupalištěm Chropyně a se sportovním areálem Tělovýchovné jednoty TJ Chropyně.
Ubytovaní mají k dispozici společenskou místnost se stoly, židlemi a pohovkou. V místnosti je umístěn stolní počítač trvale připojený k internetu.
Součástí ubytovny je plně vybavená kuchyňka se sporákem, pečící troubou, mikrovlnou troubou, lednicí, kuchyňským dřezem s teplou i studenou vodou, myčkou na nádobí a s veškerým běžným kuchyňským nádobím.
Nově zrekonstruovaná umývárna je společná pro všechny pokoje. Je osazena dvěma sprchami a dvěma umyvadly, součástí umývárny je pevně instalovaný vysoušeč vlasů. Společné jsou toalety, dvě dámské a dvě pánské.
Za příznivého počasí lze využít posezení pod slunečníkem s možností grilování. Přímo v areálu jsou dvě antuková hřiště na nohejbal či volejbal.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytovna u Skokana On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytovna u Skokana Pokoje

Kapacita ubytovny je 12 míst v šesti samostatných pokojích. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky. Inventář pokoje je tvořen dvěma válendami, dvěma menšími skříňkami na osobní věci, jednou šatní skříní, pracovním stolem se židlí, polštáři a přikrývkami s povlečením. Všechny pokoje mají možnost připojení na internet kabelem, v budově je k dispozici bezplatné WI-FI připojení.


Součástí areaálu je saunové a relaxační studio. Nabízíme komfortní odpočinek v krásném moderním prostředí s příjemnou intimní atmosférou, kde ulevíte tělu i duši. Na ploše 84 m2 jsme vybudovali dvě sauny, vnitřní teplou odpočívárnu a venkovní studenou ochlazovnu.

Ubytovna u Skokana Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytovna u Skokana

Moravská 785, Chropyně
Zobrazit celou mapu